امروز : 29 تیر 1403
معاونت آموزشی
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
  • Alternate Text
اخبار معاونت
مشاهده همه
24 تیر 1403
جلسه اعتبار بخشی آموزشی بیمارستان متینی
فرآینده اعتباربخشی (سجا) از تاریخ 15 خرداد الی 15تیرماه 1403و همچنین بازدید ارزیابان بیرونی کشوری در 1403/05/02 از بیمارستانهای آموزشی دانشگاه انجام خواهد شد.
19 تیر 1403
برگزاری جلسه تعیین تکلیف هزینه کردهای حوزه آموزشی
دکتر سیدمهدی رسولی منش با حضور در این نشست، نظرات خود را در موضوع هزینه کردهای حوزه آموزشی بیان کردند
10 تیر 1403
جلسه اعتبار بخشی آموزشی بیمارستان کارگر نژاد برگزار شد
در راستای اعتبار بخشی آموزشی مراکز آموزشی درمانی، جلسه بررسی و هماهنگی جهت انجام فرآیند ارزیابی درونی اعتبار بخشی توسط مسئول دبیرخانه اعتبار بخشی دانشگاه برگزار شد.
10 تیر 1403
اولین جلسه کمیته ماده 6 آموزش مداوم در سال 1403
اولین جلسه سال 1403 کمیته ماده 6 آیین نامه اجرایی قانون آموزش مداوم جامعه پزشکی برگزار شد.
04 تیر 1403
کنفرانس علمی یکروزه ترانسفیوژن حجیم برگزار می شود
مرکز آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی کاشان جهت ارتقا دانش مشمولین آموزش مداوم، کنفرانس علمی یک روزه "ترانسفیوژن حجیم" را برگزار می نماید.
03 تیر 1403
جلسه اعتبار بخشی آموزشی بیمارستان شهید بهشتی برگزار شد
در راستای اعتبار بخشی آموزشی مراکز آموزشی درمانی، جلسه بررسی و هماهنگی جهت انجام فرآیند ارزیابی درونی اعتبار بخشی در دفتر ریاست محترم بیمارستان شهید بهشتی برگزار شد.
02 تیر 1403
گزارش تصویری سمینار یکروزه لوپوس در دانشگاه علوم پزشکی کاشان
مرکز آموزش مداوم معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار کرد.
02 تیر 1403
سمینار یکروزه لوپوس در دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد
سمینار یکروزه لوپوس توسط مرکز آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی کاشان با همکاری انجمن روماتولوژی ایران و مرکز تحقیقات روماتولوژی دانشگاه تهران روز پنجشنبه 31 خرداد ماه برگزار شد.
29 خرداد 1403
سمینار کشوری آموزش مدوام لوپوس در کاشان برگزار می‌شود
سمینار لوپوس توسط مرکز آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی کاشان و با همکاری انجمن روماتولوژی ایران و مرکز تحقیقات روماتولوژی در تاریخ 31 خرداد سال جاری از ساعت 8 صبح در سالن آمفی تئاتر شهداء دانشگاه برگزار می گردد.
29 خرداد 1403
اهداء تندیس طلایی اجرای قانون جوانی جمعیت توسط وزیر بهداشت به دانشگاه علوم‌ پزشکی کاشان
در اجلاس رؤسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور، لوح تقدیر و تندیس طلایی اجرای قانون جوانی جمعیت توسط وزیر بهداشت به دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اهدا شد.
اطلاعیه ها
مشاهده همه
3425
تعداد دانشجویان
102
دانشجوی بین المللی
304
عضو هیئت علمی
6
واحد آموزشی
سوالات متداول
مدارک مورد نیاز تائیدیه موقت تحصیلی چیست؟
کلیه دانشجویان عزیزی که واحدهای درسی خود را به اتمام رسانده اند باید با کلیه واحدهای دانشگاه تسویه حساب نمایند یک نسخه آن را به اداره کل آموزش و یک نسخه دیگر آن را به دانشکده خود تحویل نمایند تا بعد از آن ریز نمرات آنان به اداره کل جهت صدور گواهی فراغت از تحصیل ارسال گردد . بعد از انجام مراحل فراغت از تحصیل دانش آموخته عزیز نامه اعلام نیاز را از واحد طرح نیروی انسانی از یکی از دانشگاههای علوم پزشکی کشور ترجیحاً (شهر یا استان خود) اخذ نموده تا در پاسخ نامه تائیدیه موقت تحصیلی جهت نامبرده صادر گردیده و ارسال شود.
چطور مدرک دانشنامه تحصیلی و ریز نمرات خود را دریافت کنم؟
نظر به اینکه دانش آموختگان پس از طی مراحل فراغت از تحصیل و صدور فرم جهت انجام امور مرتبط (طرح نیروی انسانی- صدور پروانه موقت یا دائم و ...) مراحل صدور فرم فراغت از تحصیل خود را پیگیری می نمایند، مرکز خدمات آموزشی وزارت اقدام به راه اندازی سیستم پیامک فارغ التحصیلان نموده است دانش آموختگان می توانند از این پس جهت اطلاع از وضعیت دانش آموختگی و ارسال اطلاعات از زمان صدور فرم فراغت از دانشگاه محل تحصیل و تائید آن توسط معاون آموزشی دانشگاه و اداره دانش آموختگان، کدملی خود را از طریق پیامک به شماره 3000879812 ارسال نمایند.
چطور می توانم گواهی نهایی آموزش مداوم را دریافت نمایم؟
مشمولین آموزش مداوم پس از گذشت 5 سال از فارغ التحصیلی در آخرین مقطع خود می توانند پس از کسب 125 امتیاز، در پروفایل سامانه کشوری آموزش مداوم خود درخواست صدور گواهی نهایی را ثبت نمایند