امروز : 02 مهر 1402
معاونت آموزشی
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
  • 1402/06/08 - 10:54
  • 67
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZR5z

برگزاری همایش AMEE در دانشگاه علوم پزشکی کاشان - روز دوم

این رویداد توسط مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه واقع در معاونت آموزشی به تحقق پیوست.

دانشگاه علوم پزشکی کاشان با همکاری دانشگاه هوشمند برای اولین بار موفق به پخش همزمان همایش آموزش پزشکی اروپا (AMEE) با استفاده از اکانت رایگان اهدایی دبیرخانه همایش در گلاسکو انگلستان شد. این رویداد در روز دوم در تاریخ سه شنبه هفتم شهریور ماه ۱۴۰۲ در محل سالن غدیر با مشارکت بیش از ۳۰ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه و تنی چند از کارشناسان دانشگاه برگزار شد.

در روز دوم برنامه همایش آموزش پزشکی اروپا (AMEE)، جناب آقای دکتر سید مهدی رسولی منش معاون محترم آموزشی دانشگاه در سمپوزیوم های عصر حضور داشتند و در بحثهای مطرح شده همراه با اعضای هیات علمی و متخصصان آموزش پزشکی شرکت کردند.

در این برنامه که از ساعت ۱۱:۳۰ شروع و تا ساعت ۱۸ ادامه داشت ۴ سمپوزیوم، یک مجمع متشکل از اساتید برجسته آموزش پزشکی از کشورهای مختلف، همراه با  پانلهای جمع بندی نتایج چند سمپوزیوم و نتیجه گیری همه بحثهای مطرح شده تشکیل شد. در روز دوم مباحثی مانند آموزش مداوم جامعه پزشکی، آموزش پزشکی و ارائه مراقبت و خدمات به معلولین بیمار، یادگیری مادم العمر در آموزش پزشکی، آموزش پزشکی در جنگ، مطرح شد .پس از اتمام هر سمپوزیوم اعضای حاضر در جلسه نیز به بحث و گفتگو پیرامون مسائل مطرح شده می پرداختند. در انتهای سمپوزیوم آموزش مداوم جامعه پزشکی، مسئول محترم آموزش مداوم جناب آقای دکتر عابد در خصوص شرایط آموزش مداوم در جامعه پزشکی در این دانشگاه، با همراهی مسئولان سابق آموزش مداوم (جناب آقای دکتر سید رامین مدنی و آقای دکتر محسن اربابی)، نکاتی را بیان نمودند.

 این همایش در روز  چهارشنبه مورخ ۸ شهریور ماه ۱۴۰۲ نیز ادامه خواهد داشت.

  • گروه خبری : اخبار معاونت,همایش ها و سمینارها,اخبار EDC
  • کد خبر : 103276
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید