5:50:49 AM 1402 / 03 / 07
 
همایش ها و سمینارها

به همت بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛

بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی روز دوشنبه با اعلام برگزاری همایش « همه گیری کووید 19 و گروه های آسیب پذیر» در پنجم تیرماه امسال، آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات را 30 اردیبهشت ماه جاری و مهلت ارسال متن کامل مقالات را 26 خردادماه، تعیین کرد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی بنقل از بسیج جامعه پزشکی دانشگاه، محورهای این همایش، شامل « کرونا و سالمندان، کرونا و کودکان (کودکان کار، دانش آموزان)، کرونا و افراد دارای معلولیت و ناتوانی جسمی و روانی، کرونا و زنان (زنان سرپرست خانوار، زنان باردار)، کرونا و زندانیان » می شود و بخش ویژه آن، گزارش موارد خاص از همه گیری کووید 19 است.

   این گزارش با اشاره به اعلام نتایج داوری مقالات تا 31 خردادماه، افزود: این همایش به همه شرکت کنندگان، گواهی نامه اعطا می کند، ضمن آنکه از مقالات برتر تقدیر بعمل می آورد.

  لازم به ذکر است؛ علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند برای ارسال چکیده مقالات و یا دریافت اطلاعات بیشتر، به وب سایت بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی به آدرس   https://bjp.uswr.ac.ir   مراجعه کنند.

برای دسترسی به فایل راهنمای تنظیم چکیده مقالات و متن کامل مقالات، روی لینک زیر کلیک کنید:

لینک

ساعت : 10:7 -  روز  : چهار شنبه  - 8 /  2 / 1400 /  شماره خبر : 32 / تعداد نمايش :1001

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر