6:46:44 AM 1402 / 03 / 07
 

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری 1401

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت؛ پذیرفته شدگان محترم آزمون کنکور سراسری سال 1401 اطلاع داشته باشند که کلیه مراحل ثبت نام این دانشگاه بصورت الکترونیکی خواهد بود. لذا با مطالعه دقیق این اطلاعیه، ثبت نام را مطابق مراحل ذیل بصورت کامل انجام دهید. (سعی شده است تا حد امکان در هر اطلاعیه به سوالات احتمالی شما پاسخ داده شود ولی چنانچه باز هم سوالی برایتان مطرح شد حتما با کارشناسان همان حوزه تماس بگیرید) 

1- موکدا به عرض می رساند برای دانشجویان ورودی 1401 در ترم اول به هیچ عنوان انتقال یا مهمانی میسر نخواهد بود و در ترم های بعدی این اقدام براساس قوانین آموزشی صورت خواهد پذیرفت لذا از سوالات مکرر در این خصوص بپرهیزید.

2- دانشجویانی که در بصورت مازاد ظرفیت (شهریه پرداز) پذیرفته شده اند بعد از اتمام کامل ثبت نام ، فرایند پرداخت شهریه را می بایست از طریق امور مالی دانشکده خود دنبال نمایند.

لازم به توضیح است ثبت نام شما پس از انجام کل مراحل ذیل و وصول گواهی تاییدیه تحصیلی مدارک متوسطه شما قطعی خواهد بود. عدم درخواست و وصول تائیدیه تحصیلی شما، بمنزله انصراف شما از تحصیل در دانشگاه خواهد بود.

مراحل ثبت نام:

1- ثبت نام آموزشی (تشکیل پرونده و دریافت شماره دانشجویی و بارگذاری فایل های ثبت نام)

2- ثبت نام معاونت دانشجویی (خوابگاه، امور فرهنگی، اداره مشاوره تحصیلی و .... )

3- مراجعه به اطلاعیه دانشکده مربوطه (آشنایی با دانشکده و گروه، قوانین و مقررات، انتخاب واحد و ... )

4- ثبت نام در سامانه درخواست تائیدیه تحصیلی

--------------------------مرحله 1 : ثبت نام آموزشی---------------------------

ثبت نام اینترنتی

4 لغایت 7 مهر

شروع کلاس ها

9 مهر

 


 

پس از ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی ابتدا وارد لینک مربوطه شده سپس کدملی را بعنوان نام کاربری و کلمه وارد نموده و مراحل ثبت نام را به ترتیب و بطور کامل را دنبال نمائید

-----------------------------------::::::::::::------------------------------------

..:: اقدامات قبل از شروع ثبت نام اینترنتی آموزشی ::..

پذیرفته شدگان قبل از آغاز ثبت نام اینترنتی اسکن کلیه مدارک و فرم های ذیل را با مشخصات جدول تهیه و از طریق سامانه ثبت نام الکترونیک بارگذاری نمایند.

نکته 1: لازم است برخی از فرم ها را از سامانه ثبت نام دانلود کرده، تکمیل نمائید و سپس آن را بارگذاری و ارسال کنید لذا قبل از ثبت نام فرم ها را از دانلود و تکمیل کنید.
نکته 2: بدلیل امکان اشکال در اسکن اسناد ارسالی بهتر است اسکن ها را همچنان نزد خود نگه دارید تا در صورت نیاز به دانشگاه ارائه نمائید.
نکته 3: بمنظور جلوگیری از اتلاف وقت تا حد امکان از ارسال تصویر مدارکی که با دوربین گوشی همراه تهیه نموده اید خودداری فرمایید و اگر فایل ها از طریق گوشی تهیه می کنید از اَپ Camscanner  استفاده کنید و از کیفیت فایل ارسالی مطمئن شوید. (چنانچه تصاویر بی کیفیت ارسال نمائید ثبت نام شما تائید نخواهد شد)
نکته 4: آقایان قبل از شروع ثبت نام معافیت تحصیلی خود را مطابق ادامه همین اطلاعیه اقدام نمایند. 

حجم فایل از 200 کیلوبایت بیشتر نباشد

File Size < 200 KB

وضوح تصویر200 پیکسل در اینچ باشد

Resolution = 200 Pixel/Inch

تنظیمات اسکنر کمتر و یا مساوی از 200 dpi باشد

Scanner Setting < 200 DPI

اندازه صفحات A4 حداقل 600*800 تنظیم شود.

A4 : Scale = 800*600

 

1- عکس 4*3
2- مدارک شناسایی = شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت (در صورت وجود)
3- مدارک تحصیلی = دیپلم ، ریزنمرات سه ساله ، پیش دانشگاهی و ریز نمرات پیش دانشگاهی (ویژه نظام قدیم)
4- فرم های آموزشی = فرم مشخصات پذیرفته شدگان، فرم های مربوطه به سهمیه قبولی (از قسمت فرم های مربوطه در ثبت نام الکترونیکی دانلود و پرکنید و سپس اسکن و بارگذاری نمائید)
5- برای اطلاع از چگونگی درخواست تائیدیه تحصیلی مداراک متوسطه به مرحله 4(پائین صفحه) همین اطلاعیه مراجعه نمائید

-----------------------------------::::::::::::------------------------------------

تلفن های تماس کارشناسان حوزه ثبت نام آموزش 

خانم نعمتی

03155103268

خانم تقی زاده

03155103723

آقای تقی زاده

03155103267

خانم دهقانی

03155103719

-----------------------------------::::::::::::------------------------------------

..:: اقدامات لازم درخصوص دریافت معافیت تحصیلی (ویژه آقایان) ::..

پذیرفته شدگان محترم آقا که فاقد کارت پایان خدمت می باشند؛ بمنظور دریافت معافیت تحصیلی می بایست از طریق مراجعه به پورتال جامع نظام وظیفه  اقدام نموده و مراحل درخواست معافیت تحصیلی را پیگیری نمائید - مجددا تاکید می گردد برای تکمیل ثبت نام، درخواست معافیت تحصیلی در مقطع قبولی شما الزامیست.

برای ثبت نظام وظیفه جهت علوم پزشکی کاشان از کد 246510 (دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان) استفاده نمائید.

جهت اطلاعات بیشتر و یا دریافت پاسخ هر گونه سوال احتمالی ، با پشتیبانی پورتال نظام وظیفه به شماره 096480 تماس حاصل فرمائید


------------------------مرحله 2 : ثبت نام معاونت دانشجویی------------------------

پذیرفته شدگان محترم؛ پس از انجام ثبت نام اینترنتی آموزش و دریافت شماره دانشجوی جهت تکمیل فرآیند ثبت نام  به لینک زیر وارد شده و اطلاعات درخواستی حوزه معاونت دانشجویی را تکمیل نمائید (یادآوری می شود که پس از تکمیل ثبت نام امور دانشجویی ادامه مراحل ثبت نام را از همین اطلاعیه پیگیری و دنبال نمائید.)

توضیحات معاونت دانشجویی در جهت تسهیل فرایند تکمیل فرم های این واحد :

*دانشجویان عزیز بمنظور جلوگیری از اتلاف وقت مدارک تعهدنامه محضری وفرم اطلاعات بستگان در شهر محل تحصیل یا شهر مجاور را دانلود و پس از تکمیل طبق نکات ذیل در سامانه ثبت نام بارگزاری و سپس هنگام حضور در دانشگاه تحویل واحد مربوطه نمایید.
 
نحوه تکمیل تعهدنامه محضری : فرم مربوطه را دریافت و آن در یکی از دفاتر اسناد رسمی ثبت نمایید، درخواست و دریافت هرگونه تسهیلات رفاهی و خوابگاهی منوط به ارائه تعهد نامه محضری است.
 
نحوه تکمیل فرم اطلاعات بستگان در شهر محل تحصیل یا شهر مجاور: دانشجویان دختر ساکن خوابگاه این فرم را پس از تکمیل در سامانه بارگزاری نمایند. فرم مذکور یا حضوراً توسط سرپرست دانشجو به اداره امور خوابگاه ها تحویل داده می شود  یا بصورت محضری توسط خود دانشجو

ثبت نام حوزه دانشجویی (صندوق رفاه، خوابگاه و ... )

 

----------------------مرحله 3 : مراجعه به اطلاعیه دانشکده مربوطه -----------------------

پذیرفته شدگان محترم؛ پس از انجام ثبت نام اینترنتی  جهت تکمیل فرآیند ثبت نام می بایستی براساس اطلاعات مندرج در جدول ذیل به اطلاعیه های ثبت نام دانشکده خود مراجعه نموده و یا با آموزش دانشکده مربوطه تماس حاصل نموده و مراتب شروع کلاس ها و نحوه آموزش مجازی را پیگیری نمایند.

دانشکده

پزشکی

دانشکده

دندانپزشکی

دانشکده

پرستاری و مامایی

دانشکده

پیراپزشکی

دانشکده

بهداشت

 03155103570

03155103571

03155103572

03155103238

03155103248

03155103101

03155103105

03155103625

03155589347

03155103645

03155103839

 

------------------مرحله 4 : ثبت نام در سامانه درخواست تائیدیه تحصیلی ------------------

در این مرحله از ثبت نام دانشجویان بایستی با مراجعه به سایت https://emt.medu.ir نسبت به درخواست تائیدیه تحصیلی مدارک مربوط متوسط (دیپلم 6.3.3. برای نظام جدید و دیپلم و پیش دانشگاهی برای نظام قدیم) اقدام نمائید. (توجه داشته باشید که چنانچه درخواست تائیدیه ننمایید و یا تاییدیه شما از آموزش و پرورش برای ما ارسال نشود ثبت نام شما قطعی نخواهد بود.)   

* دقت داشته باشید که حتما دانشگاه علوم پزشکی کاشان را بعنوان دانشگاه محل پذیرش انتخاب نمائید 

راهنمای استفاده از سایت درخواست تائیدیه تحصیلی

 

-----------------------------------::::::::::::------------------------------------

توصیه ها

* تا قبل از وصول نتایج و اعلام زمانبندی ثبت نام از تماس با دانشگاه خودداری کرده و اجازه دهید کارشناسان مربوطه با فراغ بال و سرعت بیشتری اقدام به راه اندازی سامانه ثبت نام نمایند
* اغلب سوالات شما در اطلاعیه های مربوطه پاسخ داده شده لذا پذیرفته شدگان اطلاعیه فوق و سایر اطلاعیه های سایر قسمت های ثبت نام اعم از دانشکده و یا معاونت دانشجویی و فرهنگی را به دقت مطالعه نموده تا مجبور به تماس های غیرضروری نباشند.

به روزرسانی 1401/06/29

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر