5:39:16 AM 1402 / 03 / 07
 

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت؛ پذیرفته شدگان محترم آزمون کارشناسی ارشد سال 1401 اطلاع داشته باشند که کلیه مراحل ثبت نام این دانشگاه بصورت الکترونیکی خواهد بود. لذا با مطالعه دقیق این اطلاعیه، ثبت نام را مطابق مراحل ذیل بصورت کامل انجام دهید. (سعی شده است تا حد امکان در هر اطلاعیه به سوالات احتمالی شما پاسخ داده شود ولی چنانچه باز هم سوالی برایتان مطرح شد حتما با کارشناسان همان حوزه تماس بگیرید)

لازم به توضیح است ثبت نام شما پس از انجام کل مراحل ذیل قطعی خواهد بود. عدم ثبت نام پس از پایان بازه ثبت نام بمنزله انصراف شما از تحصیل در دانشگاه خواهد بود.

مراحل ثبت نام:

1- ثبت نام آموزشی (تشکیل پرونده و دریافت شماره دانشجویی و دریافت کد رهگیری ثبت نام)

2- ثبت نام معاونت دانشجویی (خوابگاه، امور فرهنگی، اداره مشاوره تحصیلی و .... )

3- مراجعه به اطلاعیه دانشکده مربوطه (آشنایی با دانشکده و گروه، قوانین و مقررات، انتخاب واحد، حضور در کلاس ها)

--------------------------مرحله 1 : ثبت نام آموزشی---------------------------

ثبت نام اینترنتی

21 تا 24 شهریور

شروع کلاس ها

9 مهر

 

پس از ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی ابتدا وارد لینک مربوطه شده  سپس کدملی و شماره داوطلبی (کلمه عبور) را وارد نموده و مراحل ثبت نام را به ترتیب و بطور کامل را دنبال نمائید.

-----------------------------------::::::::::::------------------------------------

..:: اقدامات قبل از شروع ثبت نام اینترنتی ::..

پذیرفته شدگان قبل از آغاز ثبت نام اینترنتی اسکن کلیه مدارک و فرم های ذیل را با مشخصات جدول تهیه و از طریق سامانه ثبت نام الکترونیک بارگذاری نمایند.
نکته 1: لازم است برخی از فرم ها را از سامانه ثبت نام دانلود کرده، تکمیل نمائید و سپس آن را بارگذاری و ارسال کنید لذا قبل از ثبت نام فرم ها را از دانلود و تکمیل کنید.
نکته 2: بدلیل امکان اشکال در اسکن اسناد ارسالی بهتر است اسکن ها را همچنان نزد خود نگه دارید تا در صورت نیاز به دانشگاه ارائه نمائید.
نکته 3: بمنظور جلوگیری از اتلاف وقت تا حد امکان از ارسال تصویر مدارکی که با دوربین گوشی همراه تهیه نموده اید خودداری فرمایید و اگر فایل ها از طریق گوشی تهیه می کنید از اَپ Camscanner استفاده کنید و از کیفیت فایل ارسالی مطمئن شوید. (چنانچه تصاویر بی کیفیت ارسال نمائید ثبت نام شما تائید نخواهد شد)
نکته 4: آقایان قبل از شروع ثبت نام معافیت تحصیلی خود را مطابق ادامه همین اطلاعیه اقدام نمایند. 

 

حجم فایل از 200 کیلوبایت بیشتر نباشد

File Size < 200 KB

وضوح تصویر200 پیکسل در اینچ باشد

Resolution = 200 Pixel/Inch

تنظیمات اسکنر کمتر و یا مساوی از 200 dpi باشد

Scanner Setting < 200 DPI

اندازه صفحات A4 حداقل 600*800 تنظیم شود.

A4 : Scale = 800*600

 

عکس 4*3 ، صفحه اول شناسنامه، کارت ملی، مدرک مشخص کننده وضعیت طرح نیروی انسانی (رشته های مشمول طرح)، مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ویژه آقایان (لغو معافیت تحصیلی مقطع کارشناسی)، دانشنامه ویا گواهینامه موقت مقطع کارشناسی یا هر مدرکی که نشاندهنده پایان تحصیلات کارشناسی تا تاریخ 1401/6/31 باشد، وضعیت صندوق رفاه، تاییدیه رتبه پذیرفته شدگان سهمیه استعداد درخشان، حکم کارگزینی ویژه کارکنان و مستخدمین دولت، حکم ماموریت آموزشی ویژه کارکنان و مستخدمین دولت، گواهی سابقه کار ویژه پذیرفته شدگان رشته پرستاری مراقبت های ویژه و همچنین فرم های مشخصات فردی پذیرفته شدگان و تعهدنامه رعایت ضوابط دانشگاه (برای دسترسی به 2 فرم اخیر بایستی وارد ثبت نام اینترنتی شده و فرم های مربوطه را دانلود نمایید.)

-----------------------------------توضیحات مهم------------------------------------

پذیرفته شدگان محترم توجه داشته باشند بر اساس مصوبه یکصد سی و نهمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مورخ 1393/8/18 مدارک پذیرفته شدگان پس از آزمون توسط دانشگاه محل قبولی بررسی می شود و دانشگاهها موظفند موارد تخلف و یا عدم ارائه مدارک مورد نیاز را به مرکز سنجش آموزش پزشکی ارائه نمایند پس از بررسی های لازم در صورت احراز تخلف (براساس شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون) تحصیل داوطلب متخلف متوقف شده و یکسال از شرکت مجدد در آزمون محروم می شود. لذا با عنایت به موارد فوق الذکر پذیرفته شدگان حتما در بازه ثبت نام اینترنتی و حضوری مدارک درخواستی را بصورت کامل و دقیق ارائه نموده  تا مراتب بررسی سریعتر و دقیقتر انجام شده و از بروز اشکال در فرایند ثبت نام ایشان جلوگیری شود.

عدم ثبت نام پذیرفته شدگان پس از پایان تاریخ ثبت نام به منزله انصراف می باشد، همچنین افرادی که پس از ثبت نام انصراف داده و یا ترک تحصیل نمایند طبق ضوابط یکسال از شرکت در آزمون محروم خواهند شد. (البته پذیرفته شدگان با استفاده از شرایط سهمیه ای مشمول محرومیت یکساله نمی باشند.)

-----------------------------------::::::::::::------------------------------------

..:: اقدامات لازم درخصوص دریافت معافیت تحصیلی (ویژه آقایان) ::..

پذیرفته شدگان محترم آقا که فاقد کارت پایان خدمت می باشند؛ بمنظور دریافت معافیت تحصیلی می بایست از طریق مراجعه به پورتال جامع نظام وظیفه  اقدام نموده و مراحل درخواست معافیت تحصیلی را پیگیری نمائید - مجددا تاکید می گردد برای تکمیل ثبت نام، درخواست معافیت تحصیلی مقطع ارشد + نامه لغو معافیت تحصیلی مقطع کارشناسی الزامیست.

برای ثبت نظام وظیفه جهت علوم پزشکی کاشان از کد 246510 (دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان) استفاده نمائید.

جهت اطلاعات بیشتر و یا دریافت پاسخ هر گونه سوال احتمالی ، با پشتیبانی پورتال نظام وظیفه به شماره 096480 تماس حاصل فرمائید

 

-----------------------------------::::::::::::------------------------------------

تلفن های تماس کارشناسان ثبت نام آموزش 

خانم مهندس نعمتی

03155103268

خانم شعبانی مقدم

03155103713

خانم دهقانی

03155103719

 

------------------------مرحله 2 : ثبت نام معاونت دانشجویی------------------------

پذیرفته شدگان محترم؛ پس از انجام ثبت نام اینترنتی آموزش و دریافت شماره دانشجوی و کد رهگیری جهت تکمیل فرآیند ثبت نام  به لینک زیر وارد شده و اطلاعات درخواستی حوزه معاونت دانشجویی را تکمیل نمائید (یادآوری می شود که پس از تکمیل ثبت نام امور دانشجویی ادامه مراحل ثبت نام را از همین اطلاعیه پیگیری و دنبال نمائید.)

ثبت نام حوزه دانشجویی (صندوق رفاه، خوابگاه و ... )

----------------------مرحله 3 : مراجعه به اطلاعیه دانشکده مربوطه -----------------------

پذیرفته شدگان محترم؛ پس از انجام ثبت نام اینترنتی و دریافت کد رهگیری جهت تکمیل فرآیند ثبت نام می بایستی براساس اطلاعات مندرج در جدول ذیل به اطلاعیه های ثبت نام دانشکده خود مراجعه نموده و یا با آموزش دانشکده مربوطه تماس حاصل نموده و مراتب شروع کلاس ها و نحوه آموزش را پیگیری نمایند.

 

دانشکده

پزشکی

دانشکده

پرستاری و مامایی

دانشکده

پیراپزشکی

دانشکده

بهداشت

 03155103261

03155103137

03155103633

03155103733

03155103645

03155103839

 

به روزرسانی 1401/06/13

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر