6:01:45 PM 1402 / 01 / 03
 
استعدادهای درخشان

برگزاری دومین کارگاه از مجموعه کارگاهی "از صفر دانشجویی تا صد موفقیت"

کارگاه آموزشی با موضوع "دانشجوی استعداد درخشان در مسیر پژوهش" از سوی دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه با تدریس آقای دکتر مهرداد محمدی دانشجوی پژوهشگر برجسته کشوری برگزار شد.

دکتر محمدی با اشاره به مسیر پژوهش گفت: در این مسیر، یک سری جاده فرعی هست که با استفاده از آن‌ها زودتر به مقصد و اصل کار می رسید؛ برای شروع مسیر باید ببینیم ایده از کجا می‌آید و چگونه آن را پیدا کنیم.

وی همچنین با معرفی نرم افزارهای کمک کننده در زمینه یافتن موضوع پژوهشی مانند Researcher، Researchgateو نحوه استفاده از آن‌ها توضیحاتی را ارائه نمود.

در ادامه کارگاه، دکتر مهرداد محمدی با پرداختن به روش های بررسی متون و شیوه و ساختار پروپوزال نویسی، مثال هایی از روی مقاله ها در این زمینه عنوان کرد.

در این جلسه دانشجویان با پیدا کردن موضوع پژوهش، مرور متون و ساختار پروپوزال و نوشتن آن آشنا شدند و شرکت کنندگان، نظرات و سوالات خود را مطرح کرده و پیرامون آنها پاسخ داده شد.

گفتنی است این کارگاه در تاریخ 1401/2/10 از ساعت 15 تا 17 در سالن طبیب دانشکده پزشکی با حضور حدود 20 دانشجو برگزار شد.

شایان ذکر است دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی کاشان در نظر دارد  سومین کارگاه از مجموعه کارگاه های آموزشی "از صفر دانشجویی تا صد موفقیت" را شنبه مورخ 1401/2/17 برگزار نماید.

 

 

ساعت : 13:48 -  روز  : یکشنبه  - 11 /  2 / 1401 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :314

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر