6:31:18 PM 1402 / 01 / 03
 
استعدادهای درخشان

برگزاری اولین کارگاه از مجموعه کارگاه های "از صفر دانشجویی تا صد موفقیت"

اولین کارگاه آموزشی با موضوع "بند «ک» استعدادهای درخشان" از سوی دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه با تدریس آقای دکتر مهرداد محمدی دانشجوی پژوهشگر برجسته کشوری برگزار شد.

دکتر محمدی با اشاره به مزایای دانشجوی برجسته پژوهشی شدن گفت: «هنگامی که شما این عنوان را می گیرید، از همه 1قدم نه، 100 قدم جلوتر هستید و در سیستم با نشان دادن رزومه خود، از هر نظری که نگاه کنید، شما در اولویت هستید.»

وی همچنین درخصوص شرایط عضویت در استعدادهای درخشان و مزایای آن برای آینده دانشجوهای تحصیلات تکمیلی و دکتری عمومی و نیز مسیر دستیابی به امتیازهای پژوهشی و آموزشی توضیحاتی را ارائه نمود.

در این جلسه دانشجویان با مسیر دستیابی به عنوان "دانشجوی پژوهشگر برجسته کشوری" و  نحوه امتیازبندی بند «ک» استعدادهای درخشان آشنا شدند و شرکت کنندگان، نظرات و سوالات خود را مطرح کرده و پیرامون آنها پاسخ داده شد.

گفتنی است این کارگاه در تاریخ 1401/1/27 از ساعت 15 تا 17 در سالن طبیب دانشکده پزشکی با حضور 27 دانشجو برگزار شد.

شایان ذکر است دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی کاشان در نظر دارد مجموعه کارگاه آموزشی"از صفر دانشجویی تا صد موفقیت" را در چندین جلسه کارگاهی برای تمام دانشجویان دانشگاه برگزار نماید. زمان برگزاری کارگاه بعدی روز شنبه مورخ 1401/2/10 ساعت 15 خواهد بود.

 

 

ساعت : 9:27 -  روز  : سه شنبه  - 30 /  1 / 1401 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :306

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر