2:53:58 AM 1400 / 01 / 24
 
استعدادهای درخشان

برگزاری هشتمین جلسه کمیسیون حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، هشتمین جلسه کمیسیون حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضاء روز یک شنبه مورخ 99/7/13 در سالن شهداء ستاد مرکزی برگزار شد.

دکتر سید علیرضا مروجی رئیس دانشگاه ضمن عرض خوش آمدگویی و تبریک کسب موفقیت دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه، مشارکت هر چه بیشتر دانشجویان استعداد درخشان در حوزه های آموزش، پژوهش و فرهنگی اجتماعی را خواستار شد.

دکتر عباس تقوی اردکانی، معاون آموزشی دانشگاه ضمن اشاره به لزوم حمایت از دانشجویان استعداد درخشان گفت: در خصوص مشارکت فعال دانشجویان عضو دفتر استعدادهای درخشان در حوزه آموزشی برنامه هایی در نظر داریم که در آینده نزدیک اجرایی می شود.

در این نشست دکتر الهه میانه ساز سرپرست دفتر استعدادهای درخشان گزارش مختصری از فعالیتهای گذشته، حال و آینده دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه را ارائه نمودند.

این گزارش حاکیست: اعضاء در این جلسه در خصوص اصلاح و تصویب نسخه جدید آیین نامه تسهیلات آموزشی، پژوهشی و رفاهی ویژه دانشجویان استعدادهای درخشان و مستعد در دانشگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

همچنین در این نشست از دکتر میلاد به نژاد؛ رتبه پنجم کشوری در چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی و دکتر الهه کمالی؛ رتبه اول کشوری در سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی دندانپزشکی سالجاری تقدیر شایسته ای به عمل آمد.

شایان ذکر است: کمیسیون حمایت از دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه در جهت پیگیری و ارائه تسهیلات ویژه به این دانشجویان فعالیت می کند.

ساعت : 10:40 -  روز  : دو شنبه  - 14 /  7 / 1399 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :164

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر