3:16:56 AM 1400 / 01 / 24
 
استعدادهای درخشان

افتخاری دیگر برای دانشگاه:

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه با اعلام این خبر گفت: الهه کمالی دانشجوی استعداد درخشان دانشگاه علوم پزشکی کاشان موفق به کسب مقام اول آزمون پذیرش دستیاری تخصصی دندانپزشکی سال ۹۹ شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه، دکتر الهه میانه‌ساز، این موفقیت ارزنده را نتیجه همت والا و عزم جدی دکتر کمالی عنوان کرد و افزود: این دانشجوی فرهیخته به مدت دو سال به عنوان دبیر کمیته مشورتی دانشجویان استعداد درخشان فعالیت داشت و به دلیل توانمندی در حوزه های مختلف (آموزشی، پژوهشی، امور فوق برنامه و توانمندی های فردی اجتماعی) توانست سهمیه 40 امتیازی آیین نامه اجرایی موضوع 5 نشست 66 شورای آموزشی پزشکی و تخصصی را نیز کسب کند.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه ضمن تبریک و تقدیر از این دانشجوی پر افتخار دانشگاه، کسب این موفقیت را به کلیه اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه تبریک و تهنیت عرض کرد و از خداوند منان توفیق روزافزون در خدمت به همنوعان و حرکت در مسیر دستیابی به آرمان های نظام سلامت جمهوری اسلامی ایران را برایشان مسئلت نمود.

گفتنی است سی و چهارمین آزمون پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی در سال ۱۳۹۹ روز پنجشنبه ۳۰ مردادماه ۹۹ در ۱۸ حوزه امتحانی با حضور حدود ۲۱۰۰ داوطلب برگزار شد.

ساعت : 11:31 -  روز  : سه شنبه  - 1 /  7 / 1399 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :243

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر