3:18:09 AM 1400 / 01 / 24
 
استعدادهای درخشان

کسب افتخاری دیگر: کسب رتبه پنجم آزمون پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی سال ۹۹

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه با اعلام این خبر گفت: میلاد به نژاد دانشجوی استعداد درخشان دانشگاه علوم پزشکی کاشان موفق به کسب مقام پنجم آزمون پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی سال ۹۹ شد.

دکتر الهه میانه‌ساز، این موفقیت ارزنده را نتیجه همت والا و عزم جدی دکتر به نژاد عنوان کرد و افزود: این دانشجوی فرهیخته به مدت دو سال به عنوان دبیر کمیته مشورتی دانشجویان استعداد درخشان فعالیت داشت و به دلیل توانمندی در حوزه های مختلف (آموزشی، پژوهشی، امور فوق برنامه و توانمندی های فردی اجتماعی) توانست سهمیه 40 امتیازی آیین نامه اجرایی موضوع 5 نشست 66 شورای آموزشی پزشکی و تخصصی را نیز کسب کند.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه ضمن تبریک و تقدیر از این دانشجوی پر افتخار دانشگاه، کسب این موفقیت را به کلیه اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه تبریک و تهنیت عرض کرد و از خداوند منان توفیق روزافزون در خدمت به همنوعان و حرکت در مسیر دستیابی به آرمان های نظام سلامت جمهوری اسلامی ایران را برایشان مسئلت نمود.

شایان ذکر است غزاله تفاق، هانیه زیدآبادی نژاد، میلاد ملت اردکانی، برنا علی نژاد، میلاد به نژاد، محمدرضا نظری، محمد ارجمند، الهه زارعی، پدرام افشار، شایان کهن شاد شیرازی رتبه‌های اول تا دهم این دوره از آزمون دستیاری را کسب کرده اند.

گفتنی است چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی سال ۹۹ روز پنجشنبه ۱۶ مرداد ۹۹ با رقابت بیش از ۱۴ هزار و ۶۷۸ داوطلب و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

 

ساعت : 13:36 -  روز  : شنبه  - 15 /  6 / 1399 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :666

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر