3:40:26 AM 1400 / 01 / 24
 
استعدادهای درخشان

کسب مقام استانی در نخستین جشنواره کشوری دانشجویی "کرونا کست"

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه گفت: تیم 6 نفره دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان موفق به کسب مقام در نخستین جشنواره کشوری دانشجویی "کرونا کست" شدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، دکتر الهه میانه‌ساز، با اشاره به پایان یافتن مرحله داوری استانی این جشنواره گفت: دو اثر از دانشگاه بعنوان پادکست‌های برتر، دو نفر از دانشجویان بعنوان گویندگان برتر مرد و زن و یک نفر در لیست نویسندگان برتر این جشنواره معرفی شدند.

دکتر میانه‌ساز اظهار داشت: از بین اعضای تیم شرکت کننده دانشگاه، علیرضا آبرحیمی دانشجوی رشته دندانپزشکی در بخش پادکست و محمد شبانی دانشجوی رشته هوشبری در بخش پادکست و نویسندگی، جزء دانشجویان استعداد درخشان می باشند.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه ضمن تبریک و تقدیر از این دانشجویان، کسب این موفقیت را به دانشجویان و تمامی دانشگاهیان تبریک و تهنیت عرض کرد.

شایان ذکر است نخستین جشنواره کشوری دانشجویی "کرونا کست" با همکاری معاونت فرهنگی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد که بیش از ۹۰ پادکست واجد شرایط از ۳۷ دانشگاه علوم پزشکی کشور در مرحله داوری استانی این جشنواره مورد ارزیابی قرار گرفتو مرحله بعدی داوری با استفاده از اساتید کشوری و با همکاری اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت، از بین پادکست‌های اعلام شده در روزهای آینده اجرا و نفرات برگزیده معرفی خواهند شد

.

ساعت : 11:35 -  روز  : چهار شنبه  - 25 /  4 / 1399 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :226

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر