6:36:45 AM 1399 / 08 / 01
 
استعدادهای درخشان

برگزاری آیین تقدیر از دانشجویان استعداد درخشان و مستعد در دانشگاه

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، آیین تقدیر از دانشجویان استعداد درخشان و مستعد دانشگاه با عنوان طلوع با حضور دبیر کمیته تحقیق و توسعه معاونت آموزشی وزارت بهداشت، جمعی از اعضای هیأت علمی، مدیران، مسئولین و دانشجویان دانشگاه عصر روز سه شنبه مورخ 03/10/98 در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه برگزار شد.

دکتر عطاءاله پور عباسی دبیر کمیته تحقیق و توسعه معاونت آموزشی وزارت بهداشت، ضمن تشکر از برگزاری این مراسم، سخنانی را درخصوص مبحث ایده و نوآوری  و نیز ارتباط رتبه کنکور با آینده شغلی افراد، شغل های منسوخ، شغل های پر طرفدار در دنیا در سال 2050 و پس از آن بیان داشتند. وی انگیزه و علاقه و نه رتبه کنکور را عامل اصلی تعیین کننده شغل آینده افراد دانست.

دکتر سید علیرضا مروجی، رئیس دانشگاه، ضمن تبریک کسب رتبه های برتر به دانشجویان با اشاره به بستههایتحولونوآوریدرآموزش علوم پزشکی، لزوم مشارکت و مداخله دانشجویان در اجرای این بسته ها را ضروری دانست.

وی افزود: دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه با اجرای طرح Educational Idea، بستر خوبی برای دریافت ایده های خلاقانه دانشجویان در حوزه آموزش و بکارگیری آن در راستای اجرای بسته های تحول آموزش می باشد.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان یادآور شد: تاکنون در سه دوره طرح Educational Ideaدر دانشگاه اجرا شده و پس از انتخاب برگزیدگان و حمایت دفتر استعدادهای درخشان، ایده های برتر به طرح های تحقیقاتی تبدیل شده که در حال اجرا می باشد. همچنین در اولین جشنواره ایده های نوآورانه آموزشی وزارت بهداشت در اردیبهشت ماه 98 دانشگاه علوم پزشکی کاشان موفق به کسب مقام سوم کشوری گردیده است.

وی ابراز امیدواری کرد ایده های برتر سومین طرح درون دانشگاهی Educational Ideaدر دومین جشنواره ایده های نوآورانه آموزشی وزارت بهداشت نیز کسب رتبه نماید.

لازم به ذکر است چهارمین جشن طلوع در قالب آیین تقدیر از 97 دانشجوی استعداد درخشان و مستعد دانشگاه علوم پزشکی کاشان در رشته‌ها و مقاطع مختلف با اهداء لوح تقدیر، هدایا و تندیس در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد.

ساعت : 12:23 -  روز  : چهار شنبه  - 4 /  10 / 1398 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :441

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر