9:39:18 AM 1398 / 12 / 02
 
استعدادهای درخشان

برگزاری سومین طرحEducational Idea (نوآوری و خلاقیت درآموزش پزشکی)

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه در نظر دارد در راستای اجرای برنامه های تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی، برای سومین بار طرح Educational Idea) نوآوری و خلاقیت درآموزش پزشکی) را با همکاری کمیته مشورتی دفتر برگزار نماید.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه گفت: تمامی دانشجویان دانشگاه می توانند با شرکت در این طرح، معاونت آموزشی را در راستای شناسایی مشکلات موجود و بهبود آموزش دانشجویان یاری رسانند.

دکتر الهه میانه ساز با اشاره به امتیازدهی و داوری ایده ها توسط تیم مجربی از اعضای هیئت علمی دانشگاه و انتخاب سه ایده برتر گفت:دفتر استعدادهای درخشان در نگارش و اجرایی کردن ایده های برتر، دانشجویان را هدایت، حمایت و یاری می رساند.

دکتر میانه ساز، انتخاب واحد آموزشی، روش تدریس دروس نظری و بالینی، روش های ارزشیابی، نیازهای آموزشی، ویژگی‌های فضای آموزشی و... را از جمله محورهای ایده پردازی برشمرد و اظهار داشت: از ایده های برتر تقدیر شایسته خواهد شدو جهت شرکت در دومین جشنواره ایده های دانشجویی وزارت متبوع معرفی خواهند شد.

دکتر میانه ساز، نو بودن، اهمیت موضوع، در پاسخ به نیاز آموزشی فعلی یا آینده بودن، در جهت ارتقای کیفیت آموزشی بودن، شرح شفاف ودقیق نحوه طراحی و اجرا، دامنه شمول و تعمیم پذیری، مهارت محور بودن، پویایی و امکان توسعه، دارای آثار مقطعی یا مداوم بودن، تولید ثروت یا کارآفرینی، هزینه اثر بخشی و استفاده از منابع مناسب را از جمله معیارهای امتیازدهی به ایده های آموزشی دانشجویان برشمرد.

وی یادآور شد: دانشجویان علاقه مند می توانند ایده‌های خلاقانه، انتقادات و پیشنهادات آموزشی خود را به طور حضوری از طریق صندوق واقع در مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه، دفتر استعدادهای درخشان، جنب خوابگاه امام علی (ع) تا 7/9/98 هر روز از ساعت 8 تا 15 ارائه و یا به آیدی تلگرام basiratb@ارسال نمایند.

فرم ثبت ایده را می توانید از لینک زیر دریافت نمائید.

فرم ثبت ایده

ساعت : 11:58 -  روز  : شنبه  - 25 /  8 / 1398 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :194

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر