5:47:21 PM 1399 / 07 / 08
 
استعدادهای درخشان

اطلاعیه برگزاری دومین جشنواره دانشجویی ایده‌های نوآورانه آموزشی

دومین جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به منظور تقویت حضور و مشارکت دانشجویان در تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی  و با هدف نهادینه سازی فعالیتهای هدفمند، آگاهانه و روش مند در زمینه توسعه و تعالی آموزش علوم پزشکی برگزار می‌شود.

این جشنواره همزمان با بیست و یکمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و سیزدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری 27 تا 29 فروردین ماه 1399 در مرکز همایشهای رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می گردد.              

محورهای جشنواره برنامه ریزی درسی، یادگیری یاددهی، ارزشیابی آموزشی، مشاوره و حمایت دانشجویی، یادگیری الکترونیکی، مدیریت و رهبری آموزشی، سایر موضوعات مرتبط با آموزش علوم پزشکی و زمان ثبت ایده ها در سامانه جشنواره از اول مهر تا بیستم دی ماه 1398 می باشد.

شایان ذکر است در دومین جشنواره، به ایده هایی که در راستای پیاده سازی بسته های تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی ارائه شده باشند باشد امتیاز  ویژه ای تعلق می گیرد.

گفتنی است دانشجویان علاقه مند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت ایده می توانند از اول مهر ماه به سایت رسمی جشنواره  به آدرس الکترونیکی http://SFIMED.ir مراجعه نمایند.

فرم ارائه­ ایده­ نوآورانه­ آموزش علوم پزشکی

راهنمای تدوین ایده ­های نوآورانه آموزشی

ساعت : 9:58 -  روز  : چهار شنبه  - 20 /  6 / 1398 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :738

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر