4:49:11 PM 1399 / 07 / 08
 
استعدادهای درخشان

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، پژوهشگر برجسته شد

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی و به نقل از سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه، در سال جاری، یکی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان ، از سوی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت متبوع  به عنوان "پژوهشگر برجسته" شناخته شد.

 دکتر الهه میانه‌ساز با اشاره به اینکه دانشجوی پژوهشگر برجسته طبق دستورالعمل اجرایی نحوه امتیازدهی به فعالیتهای تحقیقاتی دانشجویان پژوهشگر موضوع بند"ک" ماده 2 آئین نامه تسهیلات آموزشی،پژوهشی و رفاهی ویژه استعدادهای درخشان  انتخاب می شود، افزود: خانم حکیمه زمانی بادی دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست با کسب امتیاز 55/102 توانست عنوان پژوهشگر برجسته و استعداد درخشان را در سال 1398 کسب نماید.

وی با بیان اینکه تاکنون هشت نفر از دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه موفق به کسب رتبه پژوهشگر برجسته شده اند، علاقه مندی دانشجویان به امور پژوهشی و آشنایی با آیین نامه های موجود را نتیجه تعامل روز افزون دو معاونت آموزشی و تحقیقات و فناوری دانست.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه، این موفقیت ارزنده را به این دانشجوی استعداد درخشان، کلیه اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه تبریک و تهنیت گفت و کسب توفیقات روز افزون برای دانشجویان را آرزومند شد.

ساعت : 12:9 -  روز  : شنبه  - 9 /  6 / 1398 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :944

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر