9:14:50 AM 1398 / 12 / 09
 
استعدادهای درخشان

به مناسبت گرامیداشت هفته آموزش؛غرفه دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه برپا شد

به مناسبت گرامیداشت هفته آموزش؛ در نمایشگاه دستاوردهای آموزش دانشگاه  غرفه "دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه" از تاریخ هفتم تا نهم اردیبهشت ماه جاری برپا شد.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه با اعلام این خبر گفت: در این غرفه اقدامات و عملکرد چهارساله اخیر این دفتر به نمایش گذاشته شد.

دکتر الهه میانه ساز به کسب رتیه فرایند برتر دانشگاهی توسط این دفتر اشاره کرد و گفت:  این فرایند با عنوان " ارزشیابی فرآیندهای دفتر دانشجویان استعداد‌ درخشان دانشگاه علوم پزشکی کاشان با تلفیق دو رویکرد مبتنی برمدیریت و مشارکت‌کنندگان " به جشنواره شهید مطهری ارسال و در قالب کتابچه و پوستر در این نمایشگاه ارائه شد.

وی، اطلاع رسانی در مورد دفتر استعدادهای درخشان، شیوه‌های عضویت و مزایای آن،شروع به کار طرح منتورینگ پرستاری، ارائه کارت عضویت دفتر به دانشجویان استعداد درخشان، ارائه گواهی طرح ایده های خلاقانه آموزشی و تقدیر از ایده های برتر، پاسخگویی به سوالات دانشجویان درخصوص آئین نامه های استعداد درخشان، انجام نظرسنجی دانشجویان  را از دیگر فعالیتهای این غرفه نام برد.

دکتر میانه ساز اظهار داشت: کارگاه‌ "استارت آپ چیست؟" ویژه دانشجویان دانشگاه توسط سه دانشجوی استعداد درخشان دانشگاه، فاطمه ابراهیم زاده دانشجوی رشته دندانپزشکی، فاطمه حاجی رضایی دانشجوی کارشناسی پرستاری و آقای محمد شبانی دانشجوی کارشناسی هوشبری در روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت ماه برگزار شد.

وی به برگزاری مسابقات آموزشی ، هوش و اخلاق پزشکی توسط این غرفه در این سه روز اشاره نمود و افزود: ارزیابی پوسچر(وضعیت ایستای قامت)  توسط نجمه گنجی و متین طاعتی دانشجویان رشته پزشکی انجام شد.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه، از تلاش وافر و فعالیتهای خانم لیلا سحرخوان کارشناس دفتر و نیز همکاری دانشجویان فاطمه حاجی رضایی، باران بصیرت، فاطمه ابراهیم زاده، علیرضا رضایی، محمد شبانی، علی فخرایی و محمدصادق دامغانی در برپایی غرفه این دفتر تقدیر و تشکر نمود.

 گزارش تصویری

ساعت : 14:46 -  روز  : یکشنبه  - 15 /  2 / 1398 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :613

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر