12:34:06 PM 1399 / 03 / 07
 
استعدادهای درخشان

اطلاعیه برگزاری اولین جشنواره دانشجویی ایده‌های نوآورانه آموزشی

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به منظور شناسایی، تقدیر و حمایت از ایده­های نوآورانه آموزشی دانشجویان، و هم‌چنین ایجاد فضای شور و نشاط و رقابت سالم در جهت افزایش مشارکت دانشجویان در حیطه توسعه و نوآوری آموزش برگزار می‌گردد.

به دنبال آغاز به کار رسمی کمیته دانشجویی توسعه آموزش وزارت در پاییز سال ۱۳۹۷، این کمیته پیشنهاد خود را مبنی بر برگزاری این جشنواره به مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی وزارت و کمیته علمی بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی اعلام کرد و پس از بررسی­های صورت گرفته مقرر شد اولین دوره جشنواره دانشجویی ایده‌های نوآورانه آموزشی همزمان با بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی 11 تا 13 اردیبهشت ماه 1398 برگزار گردد.

محورهای جشنواره برنامه ریزی درسی، یادگیری یاددهی، ارزشیابی آموزشی، مشاوره و حمایت دانشجویی، آموزش مجازی، مدیریت و رهبری آموزشی، سایر موضوعات مرتبط با آموزش علوم پزشکی و مهلت ارسال ایده‌ها 15 اسفندماه 1398 می‌باشد.

دانشجویان علاقه مند جهت دریافت فایل راهنمای نحوه نگارش ایده نوآورانه و ثبت نام می توانند به سایت رسمی جشنواره  به آدرس الکترونیکی http://SFIMED.ir مراجعه نمایند.

فرم ارایه ایده نوآورانه آموزش علوم پزشکی

ساعت : 13:1 -  روز  : یکشنبه  - 5 /  12 / 1397 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :430

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر