2:49:45 PM 1399 / 03 / 07
 
استعدادهای درخشان

برگزاری دومین طرح Educational Idea (نوآوری و خلاقیت درآموزش پزشکی)

برگزاری دومین طرحEducational Idea (نوآوری و خلاقیت درآموزش پزشکی)

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه در نظر دارد در راستای اجرای برنامه های تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی، برای دومین بار طرح Educational Idea) نوآوری و خلاقیت درآموزش پزشکی) را با همکاری کمیته مشورتی دفتر برگزار نماید.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه از برگزاری این طرح از تاریخ اول تا پانزدهم اسفندماه خبر داد و گفت: تمامی دانشجویان دانشگاه می توانند با شرکت در این طرح، معاونت آموزشی را در راستای شناسایی مشکلات موجود و بهبود آموزش دانشجویان یاری رسانند.

دکتر الهه میانه ساز با اشاره به امتیازدهی و داوری ایده ها توسط تیم مجربی از اعضای هیئت علمی دانشگاه و انتخاب سه ایده برتر گفت:دفتر استعدادهای درخشان در نگارش و اجرایی کردن ایده های برتر، دانشجویان را هدایت، حمایت و یاری می رساند.

وی با بیان اینکه معاون آموزشی دانشگاه حامی این برنامه بوده و مساعدت لازم را در اجرایی کردن ایده های ناب و خلاقانه دانشجویی مبذول خواهند نمود افزود: انتقادات و پیشنهادات مطروحه از سوی دانشجویان بدون ذکر نام، در اختیار معاون آموزشی دانشگاه قرار خواهد گرفت تا در برنامه ریزی های آتی مد نظر قرار گیرد.

دکتر میانه ساز، انتخاب واحد آموزشی، روش تدریس دروس نظری و بالینی، روش های ارزشیابی، نیازهای آموزشی و... را از جمله محورهای ایده پردازی برشمرد و اظهار داشت: از ایده های برتر تقدیر شایسته خواهد شد.

وی یادآور شد: دانشجویان علاقه مند می توانند ایده های خلاقانه، انتقادات و پیشنهادات آموزشی خود را به طور حضوری از طریق صندوق واقع در مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه ، دفتر استعدادهای درخشان ، جنب خوابگاه امام علی (ع) از تاریخ 1/12/97 تا 15/12/97 هر روز از ساعت 8 تا 15 ارائه نمایند.

فرم ثبت ایده را می توانید از لینک زیر دریافت نمائید.

فرم ثبت ایده

ساعت : 8:24 -  روز  : شنبه  - 4 /  12 / 1397 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :434

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر