دانستن کافی نیست، باید به دانسته ی خود عمل کنید.

2:40:39 PM 1398 / 07 / 29
 
استعدادهای درخشان

قابل توجه متقاضیان استفاده از سهمیه ورود با آزمون و بدون آزمون از مقطع کارشناسی به کارشناسی ارشد سال 1397-98

 

 

 

 

 

-          با توجه به استعلام اسامی یک و  ده درصد برتر دانشجویان از معاونین آموزشی دانشکده ها، از دانشجویان واجد شرایط پس از اطمینان از معرفی آنان توسط معاونین آموزشی دانشکده، از ۱۶ تیر تا ۳۰ تیر جهت تکمیل فرم های مربوطه (با آزمون و بدون آزمون) به آموزش دانشکده خود مراجعه نمایند.

-          ۱۰% برتر فارغ التحصیلان سال ۱۳۹۵ لغایت ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۷ ، مجاز به استفاده از سهمیه با آزمون می باشند. همچنین فارغ التحصیلان رتبه اول ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ لغایت ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ، مجاز به استفاده از تسهیلات بدون آزمون خواهند بود.

-          افراد واجد شرایط سال ۱۳۹۶ که از شرایط بدون آزمون استفاده کرده و پذیرفته نشده اند می توانند از شرایط با آزمون برای سال ۱۳۹۷ استفاده نمایند.

-          برای متقاضیان رشته های پرستاری مراقبت های ویژه، پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان، پرستاری اورژانس، و تکنولوژی گردش خون، دارا بودن حداقل دو سال سابقه کار بالینی ضروری است.

-          متقاضیان سهمیه بدون آزمون و با آزمون لازم است فرم مشخصات دانشجویان استعداد درخشان واجد معیارهای آیین نامه تسهیل ادامه تحصیل به مقاطع بالاتر (بدون آزمون )یا (با آزمون) که در قسمت آیین نامه ها و فرمهای سایت استعدادهای درخشان دانشگاه درج شده است، به دقت مطالعه کرده تا از مدارک پذیرش اطلاع داشته باشند و نسبت به تکمیل آنها قبل از زمان مقرر اقدام نمایند.

-          با توجه به نامه ارسالی از سوی مدیر امور نخبگان و دانشجویان استعداد درخشان، دانشجویان انتقالی در صورتی که ۸۰% واحدهای درسی خود را با یک ورودی نگذرانده باشند، نمی توانند از سهمیه بدون آزمون استفاده کنند.

-          ۳-در مورد ورود بدون آزمون از مقطع کارشناسی به کارشناسی ارشد، فقط برای رشته هایی که دارای رشته همنام در مقطع کارشناسی ارشد می باشند، سهمیه بدون آزمون اعمال می شود و برای سایر رشته ها که فاقد رشته همنام در مقطع کارشناسی ارشد می باشند ۱۰% سهمیه بدون آزمون حذف شده و سهمیه با آزمون این رشته ها به ۲۰% افزایش می یابد.

-          برای اولین بار معدل داوطلبان به میزان 20% درنتیجه کلی آزمون کارشناسی ارشد سال 97 اعمال خواهدشد.

-         دانشجویان استعدادهای درخشان متقاضی شرکت در کارشناسی ارشد بدون آزمون98-97، براساس ابلاغ معاونآموزشی، فقط مجاز به انتخاب رشته های همنام می باشند. در غیر اینصورت می بایست ازشرایط با آزمون استفاده کنند.

 لیست رشته های همنام

فرم مشخصات دانشجویان حائز معیار هاى استعدادهاى درخشان بدون آزمون

فرم مشخصات دانشجویان حائز معیار هاى استعدادهاى درخشان با آزمون

 

ساعت : 10:49 -  روز  : یکشنبه  - 10 /  4 / 1397 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :414

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر