دانستن کافی نیست، باید به دانسته ی خود عمل کنید.

1:19:27 PM 1398 / 07 / 29
 
استعدادهای درخشان

اعلام نتایج اولین طرح Educational Idea )نوآوری و خلاقیت درآموزش پزشکی)

نتایج اولین طرح Educational Idea )نوآوری و خلاقیت درآموزش پزشکی) دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه اعلام شد.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه از اجرای این طرح از تاریخ سوم تا نهم اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: در این طرح 26 پیشنهاد و 44 ایده آموزشی جمع آوری که پس از بررسی، تعداد 31 مورد به عنوان ایده پذیرفته شد.

دکتر الهه میانه ساز با اشاره به اینکه این طرح برای اولین بار در دانشگاه انجام شد افزود: در این طرح  دانشجویان علاقه مند از دو طریق مجازی (ربات تلگرام  (@kaumsideabotو حضوری ایده های آموزشی خود را ارائه نمودند.

وی با اشاره به امتیازدهی ایده ها توسط جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه و انتخاب سه ایده برتر گفت: ایده های ارائه شده توسط محمد شبانی دانشجوی کارشناسی هوشبری، محمد امین حسنی مقدم دانشجوی کارشناسی پرستاری و فاطمه حاجی رضایی دانشجوی کارشناسی پرستاری به عنوان ایده های برتر شناخته شدند.

دکتر میانه ساز اظهار داشت: در آینده نزدیک ، با هدایت و حمایت دفتر استعدادهای درخشان ، شاهد  اجرایی شدن این ایده های برتر خواهیم بود.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان از معاون محترم آموزشی دانشگاه آقای دکتر نادریان، بابت حمایت از این طرح و از اساتید بزرگواری که در داوری ایده ها مشارکت نمودند تشکر نموده و اظهار امیدواری کرد: اجرای این طرح در سالهای آینده با استقبال بیشتر و پرشور دانشجویان دانشگاه برگزار شود.

ساعت : 12:34 -  روز  : پنج شنبه  - 10 /  3 / 1397 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :377

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر