دانستن کافی نیست، باید به دانسته ی خود عمل کنید.

2:51:56 PM 1398 / 03 / 06
 
استعدادهای درخشان

فعالیت کمیته مشورتی دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه در نوزدهمین همایش کشوری آموزش پزشکی

نوزدهمین همایش کشوری آموزش پزشکی و یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری با رویکرد ارتقا وتحول آموزشی در تاریخ10تا12 اردیبهشت ماه برگزار شد. محورهای همایش حول روش های یادگیری، آموزش پزشکی، ارزیابی و ... بود و از جمله برنامه های پیش بینی شده همایش می توان پنل های آموزشی، کارگاه ها، غرفه های آموزشی و ارائه مقالات در قالب پوستر و سخنرانی را نام برد.

مراسم افتتاحیه همایش با حضور مقام عالی وزارت بهداشت در تاریخ 10 اردیبهشت  برگزار شد و پس از پایان مراسم  افتتاحیه، وزیر محترم و هیئت همراه ایشان از غرفه های برپا شده کلان منطقه ها بازدید به عمل آوردند. ازجمله دستاوردهای آموزشی موجود در غرفه ها می توان به دستاورد جدید در زمینه آناتومی که توسط یک شرکت آلمانی بود اشاره نمود، که از جسد واقعی انسان که با روش پلاستینه کردن آماده شده بود به جای ماکت می توان در آموزش آناتومی بهره برد. همچنین برای اولین بار انتخابات شورای مرکزی دانشجویی با حضورکاندیداهای اکثریت دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار شد.

گفتنی است در این همایش سرپرست و کارشناس دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه به همراه  دبیر کمیته مشورتی و 3 عضو فعال این کمیته حضور داشتند.در پایان روز همایش جلسه ای در قالب مناظره برگزار شد که دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این مناظره حضور یافته و پیشنهادات و انتقادات خود را در زمینه ارزیابی اساتید ارائه نمودند.

گزارش اعضای کمیته مشورتی شرکت کننده دراین همایش

 

ساعت : 8:47 -  روز  : چهار شنبه  - 9 /  3 / 1397 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :332

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر