دانستن کافی نیست، باید به دانسته ی خود عمل کنید.

5:00:29 PM 1398 / 03 / 26
 
استعدادهای درخشان

پنجمین جلسه کمیسیون حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه برگزار شد


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         جلسه کمیسیون حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه برگزار شد

پنجمین جلسه کمیسیون حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضاء روز سه شنبه مورخ 24/11/96 در سالن شهداء ستاد مرکزی برگزار شد.

به گزارش وب دا، دکتر ابراهیم کوچکی رییس دانشگاه در این نشست، با اشاره به اینکه نخبگان هر کشور مهمترین منابع آن کشور برای توسعه پایدار محسوب می شوند، اظهار داشت: در زمینه ارتقاء آموزش علوم پزشکی دانشگاه با محوریت فعالیت های دانشجویی، باید برنامه ریزی صحیح در خصوص استفاده از دانشجویان توانمند در برگزاری کارگاه های آموزشی، به کارگیری دانشجویان استعداد درخشان در استفاده از تکنولوژی های نوین جهت  مجاری سازی محتوای درسی با هدف انتشار و در دسترس قرار دادن مطالب علمی برای سایر دانشجویان برنامه ریزی صحیح صورت گیرد.

این گزارش حاکیست: اعضاء این جلسه در خصوص تائیدیه و امتیازدهی جداول مربوط به آیین نامه اجرایی (موضوع 5 نشست 66 شورای آموزشی پزشکی)و تخصصی جهت دانشجوی پزشکی خانم هانیه محمدی، تعیین مصادیق مشارکت در زمینه اقـدامات ویژه در حیطه علوم پزشکی و سقف امتیازات آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.

شایان ذکر است: کمیسیون حمایت از دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه در جهت پیگیری و ارائه تسهیلات ویژه به این دانشجویان فعالیت می کند.

ساعت : 9:36 -  روز  : چهار شنبه  - 2 /  12 / 1396 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :293

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر