دانستن کافی نیست، باید به دانسته ی خود عمل کنید.

10:24:55 AM 1397 / 12 / 29
 
استعدادهای درخشان

فراخوان انتخابات سراسری کمیته مشورتی دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه

 

دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه، انتخابات کمیته مشورتی استعدادهای درخشان را برگزار می کند.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان از برگزاری این انتخابات در تاریخ 30 آبان سالجاری خبر داد و گفت: عضویت در دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه (دانشجوی استعداد درخشان ؛ مستعد یا جز ده درصد برتر رشته -ورودی)،  علاقه مندی به امور اجرایی و آموزشی، داشتن معدل کل حداقل  ۱۷ ، باقی ماندن حداقل ۳ ترم از سنوات تحصیلی ( برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی باقی ماندن حداقل ۲ ترم از سنوات تحصیلی، عدم وجود سوء سابقه یا حکم محکومیت قطعی در کمیته انضباطی دانشگاه از شرایط عضویت در کمیته مشورتی دفتر  استعدادهای درخشان می باشد.

دکتر الهه میانه ساز افزود: دانشجویان علاقه مند به شرکت در این کمیته می توانند از تاریخ ۱۴ الی ۲۰ آبانماه با مراجعه به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

به گفته وی، علاقه مندان به عضویت می توانند به صورت آزاد یا ائتلافی نسبت به ثبت نام نمایند. ائتلاف ها باید ۸ نفره باشد به این ترتیب که دو نفر از دانشکده پزشکی ، از سایر دانشکده ها و پردیس خودگردان دانشگاه هر کدام یک نفر و از کلیه رشته های کارشناسی ارشد و دکتری نیز یک نفر به صورت ائتلاف ثبت نام نمایند.فرم تشکیل ائتلاف نیز باید توسط همه اعضاء امضا و حداکثر تا تاریخ ۲۰ آبان به آیدی@sajjad_mohammadzadeh_aیا کارشناس دفتر استعداد درخشان(خانم سحرخوان) تحویل داده شود.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان یادآور شد: زمینه سازی برای بهره گیری از خلاقیت و ایده های نوآورانه آموزشی دانشجویان، بستر سازی تعامل و تبادل تجارت دانشجویی در حیطه های آموزش علوم پزشکی، انتقال پیشنهادات و انتقادات دانشجویان در حیطه آموزشی  به سطوح مدیریت کلان آموزشی دانشگاه، ایجاد فرهنگ مشارکت و احساس مسوولیت در بین دانشجویان برای ارتقا کیفیت آموزش، بستر سازی برای تعامل آگاهانه؛ علمی و فعال دانشجویان با نظام آموزشی جاری در جهت ارتقاء برنامه های آموزشی بخشی از شرح وظایف کمیته مشورتی دفتر استعدادهای درخشان مخی باشد.

شایان ذکر است این انتخابات همزمان با مراسم تقدیر از دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه در تاریخ ۳۰ آبان برگزار می گردد و کلیه دانشجویان می توانند در این انتخابات شرکت نمایند.

ساعت : 12:27 -  روز  : دو شنبه  - 15 /  8 / 1396 /  شماره خبر : 33 / تعداد نمايش :1973

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر