دانستن کافی نیست، باید به دانسته ی خود عمل کنید.

6:24:03 AM 1398 / 07 / 28
 

اطلاعیه ثبت نام کارشناسی ارشد

پذیرفته شدگان محترم آزمون کارشناسی ارشد سال 94 اطلاع داشته باشند که حتما  قبل از ثبت نام حضوری در دانشگاه می بایست از طریق لینک ذیل ثبت نام اینترنتی خود تکمیل نموده و کد رهگیری در یافت کرده باشند. در غیر اینصورت امکان ثبت نام حضوری دانشجو وجود نخواهد داشت.

 

ثبت نام اینترنتی

1394/6/17لغایت 1394/6/19

ثبت نام حضوری و  تحویل مدارک و ثبت نام حضوری

1394/6/21 لغایت 1394/6/22

 

 

ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد

توضیحات مهم درخصوص ثبت نام اینترنتی

پذیرفته شدگان محترم توجه داشته باشند بر اساس مصوبه یکصد سی و نهمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مورخ 18/8/1393 مدارک پذیرفته شدگان پس از آزمون توسط دانشگاه محل قبولی بررسی می شود و دانشگاهها موظفند موارد خلف و یا عدم ارائه مدارک مورد نیاز را به مرکز سنجش آموزش پزشکی ارائه نمایند پس از بررسی های لازم در صورت احراز تخلف (براساس شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون) تحصیل داوطلب متخلف متوقف شده و یکسال از شرکت مجدد در آزمون محروم می شود. لذا با عنایت به موارد فوق الذکر پذیرفته شدگان حتما در بازه ثبت نام اینترنتی و حضوری مدارک درخواستی را بصورت کامل و دقیق ارائه نموده  تا مراتب بررسی سریعتر و دقیقتر انجام شده و از بروز اشکال در فرایند ثبت نام ایشان جلوگیری شود.

پس از انجام ثبت نام اینترنتی جهت تکمیل فرآیند ثبت نام می بایستی با در دست داشتن مدارک زیر  به اداره آموزش و تحصیلات تکمیلی واقع در آدرس «کاشان، بلوار قطب راوندی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان، معاونت آموزشی دانشگاه»مراجعه نمایند.

 • شش قطعه عکس 4*3
 • اصل و 1 سری تصویر شناسنامه وکارت ملی ( بایستی اسکن آن از طریق ثبت نام اینترنتی ارسال شده باشد)
 • اصل وتصویر پایان طرح نیروی انسانی یا معافیت از طرح نیروی انسانی ( بایستی اسکن آن از طریق ثبت نام اینترنتی ارسال شده باشد)
 • اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی موقت و یا هر مدرکی که نشاندهنده فراغت از تحصیل است. ( بایستی اسکن آن از طریق ثبت نام اینترنتی ارسال شده باشد)
  • مدرک تحصیلی ارائه شده بایستی دقیقا با مدرک مورد پذیرش برای هر رشته امتحانی مطابقت داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر به بند 2-1 از شرایط اختصاصی دفترچه راهنمای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد مراجعه نمایید.
  •  دانشجویان ترم اخر حداکثر بایستی تا تاریخ 31/6/1394 فارغ التحصیل شوند در غیر اینصورت ثبت نام ایشان کان لم یکن می شود. ( بایستی اسکن آن از طریق ثبت نام اینترنتی ارسال شده باشد)
 • اصل وتصویر کارت پایان خدمت ویژه پذیرفته شدگان مرد ( بایستی اسکن آن از طریق ثبت نام اینترنتی ارسال شده باشد)
 • فرم تکمیل شده اطلاعات فردی ( بایستی اسکن آن از طریق ثبت نام اینترنتی ارسال شده باشد)
 •  اصل و تصویر برابر اصل شده آخرین حکم کارگزینی مشمولین استخدام کشوری ( بایستی اسکن آن از طریق ثبت نام اینترنتی ارسال شده باشد)
 • پذیرفته شدگان با استفاده از شرایط استعداد درخشان (نمونه کشوری، با آزمون و بدون آزمون) بایستی تاییدیه رتبه برتر دانشگاه محل تحصیل دوره قبل خود را در هنگام ثبت نام حضوری ارائه نمایند.
 • پذیرفته شدگان با استفاده از سهمیه رزمندگان بایستی مدارک نشاندهنده وضعیت سهمیه رزمندگی خود را در هنگام ثبت نام حضوری ارائه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 55540021-031 داخلی 286 و 268 و 720 آقای مهندس فرهادپور و خانم مهندس نعمتی و خانم صبوری تماس حاصل فرمایید.

به روز رسانی 94/6/12

 

 

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر