دانستن کافی نیست، باید به دانسته ی خود عمل کنید.

12:47:34 PM 1398 / 07 / 22
 

اطلاعیه ثبت نام دستیار تخصصی بالینی

پذیرفته شدگان محترم آزمون دستیاری سال  94 ضمن عرض تبریک اطلاع داشته باشند که حتما  قبل از ثبت نام حضوری در دانشگاه می بایست از طریق لینک ذیل ثبت نام اینترنتی خود تکمیل نموده و کد رهگیری در یافت کرده باشند. در غیر اینصورت امکان ثبت نام حضوری دانشجو وجود نخواهد داشت.

ثبت نام اینترنتی

1394/6/13 لغایت 1394/6/15

ثبت نام حضوری و  تحویل مدارک

1394/6/16 لغایت1394/6/17

 
 
ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دستیاری

 

توضیحات مهم درخصوص ثبت نام اینترنتی

پذیرفته شدگان قبل از آغاز ثبت نام اینترنتی اسکن مدارک ذیل را با حجم فایل کمتر از 100KBآماده نموده تا مراحل ثبت نام سریعتر و راحتتر صورت پذیرد. لازم به توضیح است در اسکن تصاویر صفحات A4 دارای مشخصات رزولوشن 100 dpiو اندازه 800*600 باشد تا کیفیت اسکن مطلوب بوده و حجم فایل تصاویر از 100KBبیشتر نباشد.

عکس 4*3 ، صفحه اول شناسنامه، کارت ملی، مدرک مشخص کننده وضعیت طرح نیروی انسانی، مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ویژه آقایان، عقد نامه متاهلین، مدرک پزشکی عمومی یا مدرکی که نشاندهنده آن باشد، کارت نظام پزشکی، پروانه مطب (دائم یا موقت)، وضعیت صندوق رفاه، حکم کارگزینی ویژه کارکنان و مستخدمین دولت، حکم ماموریت آموزشی ویژه کارکنان و مستخدمین دولت، همچنین فرم های اطلاعات فردی و تعهدنامه رعایت ضوابط دانشگاه (برای دسترسی به 2 فرم اخیر بایستی وارد ثبت نام اینترنتی شده و فرم های مربوطه را دانلود نمایید.)

 

پس از انجام ثبت نام اینترنتی جهت  تکمیل فرآیند ثبت نام  می بایستی با در دست داشتن مدارک زیر  به اداره آموزش و تحصیلات تکمیلی واقع در آدرس «کاشان، بلوار قطب راوندی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان، معاونت آموزشی دانشگاه»مراجعه نمایند.

 

مدارک و فرم هایی که بایستی اسکن آن را از طریق ثبت نام اینترنتی ارسال کرده و تکمیل شده آن را در ثبت نام حضوری همراه داشته باشید.

  • شش قطعه عکس 4*3
  • اصل و2 سری تصویر شناسنامه وکارت ملی
  • اصل وتصویر پایان طرح نیروی انسانی،  کارت نظام پزشکی، پروانه مطب و تسویه حساب صندوق رفاه
  • اصل وتصویر کارت پایان خدمت و عقد نامه متاهلین
  • اصل و تصویر مدرک تحصیلی پزشکی عمومی
  • اصل و تصویر برابر اصل شده آخرین حکم کارگزینی مشمولین استخدام کشوری
  • فرم مشخصات پذیرفتـه شدگان دوره دستـیاری گروه پزشکی

فرم هایی که لازم به اسکن و ارسال در ثبت نام اینترنتی نمی باشد ولی بایستی تکمیل شده آن را در ثبت نام حضوری همراه داشته باشید

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 55540021-031 داخلی 286 و 268 و 720 آقای مهندس فرهادپور و خانم مهندس نعمتی و خانم صبوری تماس حاصل فرمایید.

 

به روز رسانی 94/6/11

 

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر