9:27:57 AM 1398 / 11 / 28
 
اخبار معاونت

مراسم تکریم و معارفه معاون آموزشی دانشگاه برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه معاون آموزشی دانشگاه روز دوشنبه مورخ 22/7/92 در سالن اجتماعات دکتر محمد قریب برگزار شد.

به گزارش وب دا، رئیس دانشگاه در این مراسم ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر، به بیان فضائل معنوی ماه ذی الحجه و روز عرفه پرداخت.

دکتر محمد حسین اعرابی، از زحمات چندین ساله دکتر محمود سلامی در زمان تصدی مدیریت این معاونت تقدیر و تشکر کرد و برای دکتر رضا رزاقی در راستای خدمت خالصانه آرزوی موفقیت کرد.

وی گفت: تک تک ما سربازان نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم و باید کارآمدی ایران اسلامی را به دنیا اثبات و اطلاع رسانی کنیم.

رئیس دانشگاه، با اشاره به تغییر چهره آموزشی دانشگاه در زمان مدیریت هشت ساله دکتر سلامی و تلاش و پیگیری همکاران حوزه معاونت آموزشی افزود: وجود 10 رشته دستیاری، 12 رشته کارشناسی ارشد، افزایش رشته های دکترای حرفه ای و کارشناسی از جمله فعالیت های آموزشی در این دوران است.

وی اصلی ترین شاخص ارتقای دانشگاه به تیپ یک را  شاخص آموزشی برشمرد و تصریح کرد: حفظ این جایگاه نیازمند تلاش، مشارکت و ایثار تمام دانشگاهیان است.

رئیس دانشگاه، با اشاره به مشکلات مالی، خواستار تلاش و همکاری بیشتر اعضای هیات علمی در این راستا شد.

دکتر اعرابی، مسئولیت ها را تکلیف و فرصتی برای خدمتگزاری عنوان و تاکید کرد: دانشگاه پذیرای پیشنهادات سطوح مختلف کارکنان در راستای رفع مشکلات و مسائل مالی و افزایش درآمد می باشد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت علم و دانش در اسلام گفت: فرمایش اخیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص "جرأت علمی" را باید سرلوحه کار قرار داد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا شاه فضل، خواستار توجه ویژه به ایده های نو در راستای ایجاد و گسترش توسعه علمی در دانشگاه شد.

وی، با اشاره به تاثیر گذاری عملکرد و رفتار اساتید بر دانشجویان یادآور شد: بیان نکات اخلاقی اسلامی توسط اعضای هیات علمی در کلاس درس بسیار موثر است.

براساس این گزارش، در ادامه این مراسم سرپرستان قبلی و فعلی معاونت آموزشی دانشگاه، سخنانی را ایراد کردند و سپس احکام صادره برای هر یک از آنها قرائت شد.

اعطای لوح تقدیر و هدایایی از سوی واحدهای مختلف دانشگاه به دکتر سلامی، از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

ساعت : 8:23 -  روز  : یکشنبه  - 28 /  7 / 1392 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :579

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر