6:14:43 AM 1399 / 08 / 01
 
اخبار معاونت

اعلام نتایج چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی

بنا بر اعلام مرکز سنجش پزشکی کشور نتایج چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیارتخصصی منتشر گردیده و پذیرفته شدگان شایسته است جهت اطلاع از نتایج و برنامه ثبت نام به سایت این مرکز به نشانی http://sanjeshp.ir مراجعه نمایند.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، مرکز سنجش آموزش پزشکی در این اطلاعیه آورده است:

با سپاس بیکران به درگاه ایزد منان و تبریک به پذیرفته شدگان چهل وهفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی، مراتب ذیل جهت اطلاع کلیه افراد پذیرفته شده اعلام می گرد:

1-شروع به دوره کلیه پذیرفته شدگان از روز شنبه 99/8/3 و مهلت ثبت نام ازروز دوشنبه مورخ 99/7/11 لغایت روز چهارشنبه مورخ 99/7/13 در دانشگاه های علوم پزشکی محل پذیرش می باشد. پذیرفته شدگان محترم شایسته است جهت اطلاع از برنامه ثبت نام، قبل از مراجعه به دانشگاه نسبت به مراجعه به وبگاه اینترنتی دانشگاه اقدام نمایند.

2- کلیه پذیرفته شدگان در هنگام ثبت نام، ملزم به ارائه اصل مستندات ثبت نامی، منطبق با سهمیه پذیرش به دانشگاه علوم پزشکی محل پذیرش می باشند.

3-سپردن اسناد تعهدات خدمات قانونی منطبق با نمونه اسناد موجود در دانشگاههای علوم پزشکی و متناسب با سهمیه پذیرش در موعد ثبت نام دستیاران الزامی میباشند.

4-شروع به دوره پذیرفته شدگان فاقد سند تعهد محضری فاقد وجاهت قانونی می باشد. توجه:شایان ذکر است عدم تکمیل مراحل ثبت نام در مواعد مذکور، و یا عدم شروع به دوره در تاریخ فوق الذکر به منزله انصراف قطعی دستیار شناخته می گردد .مطابق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصرفین از ثبت نام به هر دلیل، از شرکت و پذیرش در آزمون پذیرش (دوره48)محروم می باشند.

ساعت : 9:28 -  روز  : یکشنبه  - 20 /  7 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :105

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر