10:11:37 AM 1398 / 12 / 02
 
اخبار معاونت

ابلاغ آقای دکتر قنبری به عنوان عضو شورای مشاوران و مسئول روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت

طی حکمی از جانب آقای دکتر علی اکبر حقدوست، معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آقای دکتر حسین قنبری به سمت عضو شورای مشاوران و مسئول روابط عمومی معاونت آموزشی منصوب گردیدند. متن ابلاغ ایشان به شرح ذیل می باشد

جناب آقای دکتر حسین قنبری
عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران
 
سلام علیکم

اطلاع­ رسانی مناسب و برقراری ارتباط موثر با ذینفعان از مهمترین اقداماتی است که موجبات تحقق اهداف سازمان­ها را فراهم می­آورد، که این مهم بر عهده روابط عمومی سازمان می­باشد. در سال های اخیر شاهد ایجاد مسیری جدید در حوزه آموزش علوم پزشکی کشور بودیم که این مسیر با تاکید بر شفافیت و پاسخگویی و در مسیر اعتلای آموزش علوم پزشکی کشور در دست پیگیری است. نهادینه کردن گفتمان مشترک تحول و نوآوری در بین دست اندرکاران آموزش علوم پزشکی کشور در سطوح مختلف از طریق اطلاع رسانی مناسب درخصوص اجرای برنامه های انجام شده در حوزه معاونت آموزشی از جمله اقداماتی است که می­تواند در راستای اجرایی سازی این بسته ها صورت پذیرد.

در این راستا و باتوجه به تعهد و تجارب شما، بدینوسیله به عنوان عضو شورایمشاوران و مسئول روابط عمومی معاونت آموزشی منصوب می گردید تا با همکاری مدیران، مشاوران و همکاران محترم حوزه معاونت در راستای اطلاع رسانی و انعکاس مناسب رویدادها و عملکرد حوزه و برنامه های مربوطه و همچنین ارتباط با ذینفعان حوزه اقدام نمایید.از آنجایی که اهمیت واقعی روابط عمومی بسیار زیاد است و پیش نیاز انجام وظایف محوله آشنایی کامل با تمامی فعالیت ها و فرآیندهای معاونت است لذا لازم است ارتباط مستقیم با اینجانب و تمامی مدیران معاونت برقرار و هماهنگی و همراهی حداکثری در انتقال فعالیت ها، عملکردها برنامه ها فراهم گردد.

توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام سلامت کشور از خداوند متعال خواستارم

ساعت : 8:24 -  روز  : یکشنبه  - 20 /  11 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :22

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر