دانستن کافی نیست، باید به دانسته ی خود عمل کنید.

11:09:54 AM 1397 / 12 / 29
 
اخبار معاونت

کسب مقام اول در اولین همایش ملی مدیریت و کنترل عفونتهای منتقله از خون توسط دو دانشجوی استعداد درخشان دانشگاه

کسب افتخاری دیگر:

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه  از کسب مقام اول دو دانشجوی استعداد درخشان در اولین همایش ملی مدیریت و کنترل عفونتهای منتقله از خون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، دکتر الهه میانه‌ساز، سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه، ضمن اعلام این خبر، بخشهای همایش را شامل سه بخش ارائه مقالات ،ارائه پوستر و ایده پردازی عنوان کرد و گفت: در بخش ایده پردازی این همایش، دو تیم از دانشگاه علوم پزشکی کاشان پس از بررسی پروپوزالهای ارسالی منتخب و جهت شرکت در بخش ارائه حضوری دعوت شدند.

وی با اشاره به فعالیت دانشجو عاطفه علیزاده دانشجوی دندانپزشکی به عنوان رابط دانشگاهی در این همایش افزود: یک تیم در حوزه HTLV-1با حضور مهدی رفیعی دانشجوی پزشکی (سرگروه، مجری طرح و ارائه دهنده) و تیم دیگر در حوزه  HIV با حضور فاطمه حاجی رضایی دانشجوی کارشناسی پرستاری (سرگروه، مجری طرح و ارائه دهنده) و فاطمه مقصود دانشجوی کارشناسی ارشد پرستاری (پاسخگو) با ارائه ایده REBIRTHدر این مسابقه حضور داشتند.

دکتر میانه‌ساز اظهار داشت: تیم REBIRTHپس از ارائه ایده در مرحله مقدماتی به مرحله یک چهارم نهایی رسید و سپس با رای داوران به مرحله فینال راه یافت که در مرحله فینال نیز در بین 4 تیم منتخب مقام اول را کسب نمود.

سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه ضمن تبریک و تقدیر از این دانشجویان، کسب این موفقیت را به دانشجویان و تمامی دانشگاهیان تبریک و تهنیت عرض کرد.

گفتنی است اولین همایش ملی مدیریت و کنترل عفونت های منتقله از خون توسط سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)، شبکه هپاتیت ایران و سازمان انتقال خون ایران از تاریخ 2 الی 4 آبان ماه در مشهد مقدس برگزار شد

ساعت : 12:36 -  روز  : شنبه  - 12 /  8 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :102

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر