دانستن کافی نیست، باید به دانسته ی خود عمل کنید.

1:10:05 PM 1398 / 07 / 29
 

اولین دوره جشنواره آموزشی شهید مطهری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار گردید.

احتراماً پیرو نامه شماره 466746/7/آ مورخ 27/12/1386 درخصوص برگزاری جشنواره آموزشی شهید مطهری با در نظر گرفتن موارد ذیل و دستور اقدام لازم را صادر فرمائید.

1 – در پی درخواستهای مکرر دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور مبنی بر تمدید مدت ارسال فرآیندهای آموزشی مطلوب دانشگاهی ، ضمن تمدید مدت ارسال آن ، حداکثر 10 فرآیند آموزشی مطلوب دانشگاهی را تا تاریخ 4/2/1387 به دبیرخانه جشنواره ارسال گردد.

2 – شرکت صاحبان فرآیندهای مطلوب دانشگاهی در زمان جشنواره به خصوص مراسم اختتامیه که معرفی فرآیندهای مطلوب کشوری و اهدای جوایز جشنواره در حضور مقام محترم وزارت انجام خواهد شد الزامی است و دانشگاهها باید شرایط حضور فعال و جدی آنان (از قبیل ایاب و ذهاب و اسکان و ...) فراهم نمایند.

3 – با توجه به در نظر گرفتن غرفه ای برای آن دانشگاه لطفاً ضمن شرکت فعال در این بخش ، میزان فضای مورد نیاز برای دایر نمودن غرفه آموزشی آن دانشگاه را اعلام نموده و معاون محترم آموزشی و عوامل اجرائی مربوطه آن دانشگاه را معرفی و اعزام نمائید.

4 – در مراسم اختتامیه از دانشگاه برتر که بالاترین امتیاز را در ارزشیابی غرفه ها کسب کرده باشد تقدیر به عمل خواهد آمد.

5 – با عنایت به موارد مندرج در فراخوان جشنواره آموزشی شهید مطهری ارائه فرآیندهای مطلوب دانشگاهی به صورت مستند و قابل ارزشیابی (فیلم ، CD‌ آموزشی و یا فرآیند مدون) ضروری می باشد.

6 – لطفاً اسامی و آدرس اینترنتی دبیران کمیته های علمی و اجرائی و نیز آدرس و شماره تلفن دفاتر نمایندگی آن دانشگاه در تهران را از طریق نمابر 88364523 به دبیرخانه جشنواره شهید مطهری در اسرع وقت ارسال نمائید.

7 – با توجه به فرصت اندک باقی مانده خواهشمند است دستور فرمائید اقدامات فوق در اسرع وقت انجام شود.

ضمناً در صورت لزوم عوامل علمی و اجرائی آن دانشگاه جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن 88364523 تماس گرفته و یا به سایت اینترنتی جشنواره که در ذیل نامه آمده است مراجعه نمایند.

 

 

 

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر